برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۰/۹/۱۳

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» فرش مدرن اتاق عروس

فرش مدرن عروس

فرش مدرن جهیزیه عروس
استفاده از فرش های ماشینی مدرن در اتاق عروس از بهترین روش ها برای زیبا سازی دکوراسیون خانه عروس است . فرش های مدرن از لحاظ طررح و رنگ تفاوت های زیادی با فرش های دیگر دارند . هر چند امروزه فرش های ماشینی با طرح های متنوع و رنگبندی خاص تولید می شوند ولی استقبال از فرش ماشینی مدرن برای فرش عروس بسیار زیاد است . زیبایی و طراحی خاص این دسته از قالی کاشان جلوه ای منحصر به فرد به جهیزیه عروس می دهد . قالی ماشینی مدرن کاشان بهترین گزینه برای دکوراسیون های مدرن خانه نو عروسان به حساب می اید .
فرش های ابرنگی از مدل های جدید فرش مدرن می باشد که با توجه به طرح و رنگبندی زیبا جذابیت خاصی برای اتاق عروس ایجاد می کنند . فرش های مدرن آبرنگی در ابعاد استاندارد و حتی سفارشی تولید می شوند و بیشتر با اشکال هندسی چون دایره ، مثلث و ... برای فرش اتاق عروس جلوه گری می کنند .
قالی ماشینی مدرن شگی ازمحصولاتی هستند که در ابعاد کمتر شش متر بافته می شوند . این قالی های زیبا و شیک نمونه ای جدید از قالی فانتزی مدرن برای اتاق عروس می باشند که با هر سلیقه ای و هر نوع دکوراسیونی قابل مچ شدن هستند .
فرش های مدرن شنل از مجموعه فرش های درجه یک انتزی بازار فرش هستند که با پرزهای کوتاهتر از فرش شنل بافته می شوند . این محصولات بسته به طرح و نقوش به کار رفته در آن ها دارای فرورفتگی و برجستگی هستند و گزینه ای خوب برای فرش جهیزیه محسوب می شوند .
فرش های ماشینی فریز نوعی دیگر از فرش های فانتزی مدرن می باشند که با الیاف مقاوم و بدون پرز پلی استر تولید می گردند . این مدل از قالی مدرن با تراکم بالا تولید می شود و به همین علت مقاومت زیادی در برابر سایش و پاخور شدن دارد . قالی ماشینی فریز مناسب برای فرش جهیزیه عروس است و قابلیت شست و شو های مکرر را دارد .
قالی های ماشینی شگی نیز مدلی جدید از فرش ماشینی مدرن هستند . این محصولات از پرفروش ترین فرش های کلاسیک مدرن برای اتاق عروس به شمار می روند که به فرش پرز بلند نیز معروف می باشند . فرش های شگی یکی از پرطرفدارترین فرش های مدرن عروس است که عمدتا با الیاف پلی استر دارای خواصی مانند ضد لک و عدم جذب آلودگی ، ضد حساسیت ، مقاومت و طول عمر زیاد ، مقاوم در برابر اجسام داغ ، ضد چروک و مقاوم در برابر شوینده های شیمیایی و خانگی می باشد .
فرش های مدرن شگی با ارتفاع نخ خاب بلند به عنوان فرش نرم اتاق عروس به کار می روند . قالی شگی مدرن برای اتاق عروس در انواع فرش شگی تک رنگ و فرش شگی سه بعدی تولید می شود . قالی های شگی تک رنگ برای اتاق عروس در رنگ های فرش شگی سفید، فرش شگی نقره‌ای و فرش شگی بنفش زیبایی خاصی به دکور خانه نو عروس می بخشند .
قالی ماشینی شگی تک رنگ محصولی کاملاً ساده و مناسب برای مکان‌های کوچک و شلوغ اتاق نو عروس است . قالی های شگی سه بعدی از زیباترین فرش های مدرن برای اتاق پدیرایی عروس است که با تراکم پایین دارای وزن کم و قیمت مناسب تری می باشند .
فرش های ماشینی ترک از نمونه های جدید قالی فانتزی برای اتاق عروس است که با رنگبندی لایت و ابعاد متنوع برای هر سلیقه و نیازی مناسب می باشد . این محصول زیبا در اشکال  دایره ، بیضی ، مربع و مستطیل برای قالی جهیزیه وجود دارد . قالی های ماشینی ترک بسیار سبک و نرم هستند و حمل و نقل راحت تری دارند .
از فرش ماشینی ترک ایرانی برای خانه های مدرن و کلاسیک نو عروس استفاده می شود . این فرش های فانتزی مدرن با الیاف اکریلیک هیت ست شده بافته می شوند و مقاومت بالایی در برابر گرما ، حرارت و رطوبت دارند . فرش ماشینی مدرن ترک در انواع فرش ترک 1200 شانه گل برجسته ، فرش دایره ترک 1200 شانه گل برجسته و فرش ترک 700 شانه برای اتاق عروس به کار می روند .
فرش فانتزی مدرن برای اتاق عروس شامل فرش فانتزی گبه و گلیم فرش می شوند . این قالی های مدرن زیبا مقاوت بالایی در برابر جذب رطوبت و گرد و غبار دارند و بهترین فرش ضد حساسیت برای اتاق خواب عروس به شمار می روند . قالی مدرن گبه و گلیم فرش مدرن با رنگ های کرم ، لاکی ، قهوه ای ، ترمه ای مناسب ترین فرش برای اتاق خواب و اشپزخانه عروس هستند . گبه های ماشینی بهترین انتخاب برای خرید فرش سنتی عروس می باشند زیرا غالبا با رنگبندی های شاد و طرح های سنتی تولید می گردند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مرحله آهار و تکمیل فرش های ماشینی مدرن
•  فرش های مدرن با چه نوع دکوراسیونی بهتر ست می شود ؟
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه